Kurumsal

Matbaa ve Ambalaj Endüstrisinin Güvenilir Tedarikçisi Sakarya Kağıt

Sakarya Kağıt 1999 yılında Kağıt, Matbaa malzemeleri, Takvim ve Düğün davetiyeleri toptan satışı alanında faaliyetine başlamıştır. İlk adımlarını bu alanda atmış ve zaman içinde kalite, güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden büyümeye devam etmiştir

2007 yılında yerel üreticilerden Tel Spiral, Selefon, Matbaa tutkalları ve Matbaa kimyasalları tedarik ederek Bursa ve çevre illerindeki matbaa ve ambalaj üreticilerine tedarikçi olmuştur. Bu aşamada müşterilerimize daha geniş bir ürün yelpazesi sunarak sektördeki yerini güçlendirmiş ve müşteri memnuniyetini merkezine koyarak ilerlemeye devam etmiştir.

2016 yılı itibarıyla, küresel bir bakış açısıyla uzak doğu ülkelerindeki güçlü üreticiler ile işbirliği yaparak fiyat ve kalite istikrarını yakalamak adına satışını yaptığı ürünlerin büyük kısmını ithal ederek birinci elden tedarik etmeye odaklanmıştır

2023 yılı itibarı ile, Bursa’da promosyon sektörünün eksikliklerini tespit ederek patentli markası olan www.ikonpromosyon.com u kurarak Bursa’daki Matbaa ve Reklam Ajans’larına toptan Defter, Ajanda, Takvim, Kalem, Termos ve Teknoloji ürünleri gibi kurumsal promosyon ürünler tedarik etmeye odaklanmıştır.

İkon Promosyon olarak promosyon sektöründe 2500’den fazla geniş ürün yelpazesi ile bugün 1.100 m² depolama alanında sürdürdüğü ticari faaliyetinde sürekli daha iyi bir tedarikçi olma hedefini ilke edinmiştir.

Matbaa ve Ambalaj Endüstrisinin Güvenilir Tedarikçisi Sakarya Kağıt

0224 255 22 11

info@sakaryakagit.com

© 2024 Sakarya Kağıt. Tüm Hakları Saklıdır.