Parlak Selefon

Baskısı tamamlanan broşür, dosya, kitap kapağı, karton ambalaj gibi bazı işlerin yüzeyine hem estetik kaygılarla, hem de daha dayanıklı olması, sudan, yaştan, güneş ışınlarından etkilenmemesi için ciltleme öncesi kullanılan malzemedir.

Mat Selefon

Isıl yapışmasız, çift tarafı koronalı bir yüzeyi mat olup kağıt, karton gibi laminasyonlu işlerin yüzeyini dış etkenlerden koruma özelliği ve mat yüzeyi sayesinde ışık yansımalarını önleyerek mükemmel bir baskı görüntüsü için üretilmiş laminasyon amaçlı filmdir.

Sedef Selefon

Isıl yapışmasız, çift tarafı koronalı olup mükemmel optik özellikleri ile kağıt,karton gibi laminasyonlu işlerin yüzeyini dış etkenlerden korumak ve parlaklığı sayesinde tasarımını ön plana çıkartmak için uygulanan laminasyon amaçlı filmdir.

Metalize Selefon

Metalize selefon uygulamaları sonrasında farklı bir işlem yapılacak ise (baskı-lak-yapıştırma vb) laminasyon öncesi belirtilmeli, yapılan malzemenin çift taraf koronalı olarak kullanılması gerekmektedir.

Termal Parlak Selefon

Şeffaf, çift tarafı koronalı parlak yüzeye sahip termal laminasyon için özellikli bir filmdir. Selefona göre tutkalı filmin üzerinde bulunur, baskıyı çok daha net gösterir. Dış yüzeyine lak, yaldız ve baskı uygulamaları yapılabilir.

Termal Mat Selefon

Mat, çift tarafı koronalı mat yüzeye sahip termal laminasyon için özellikli bir filmdir. Selefona göre tutkalı filmin üzerinde bulunur, baskıyı çok daha net gösterir. Dış yüzeyine lak, yaldız ve baskı uygulamaları yapılabilir.

Kadife Selefon

Kaplandığı yüzeyde ışığın yansımasını engeller ve yüzeye yumuşak kadife görüntüsü sağlar. Soft touch selefon (Kadife Selefon) genellikle kitap kapağı, dergi kapağı, etiket, kartvizit, broşür, karton amblajlar ve baskı işlemi bitmiş basılı işler üstüne hem estetik açısından hem dayanıklılık bakımından koruma sağlar. Kadife Selefonlar çeşitli renklerde boyanabilir.

Yol Tarifi Al
Telefon Hattı