2:1 ADIM TEL SPİRAL BOBİN

Sürekli gelişmeyi ve yeniliği hedefleyen lider firmamız en şık ve en pratik baskı sonrası ciltleme sistemi olan 2:1 adım çift halkalı tel spiralleri değişik renklerde ve tüm ebatlarda müşterilerinin hizmetine sunuyor. 2:1 adım sistemi 3:1 adım sistemine göre %25 ile %29 arası daha karlıdır. 2:1 adım sistemde daha az sayıda loop ile daha fazla ciltleme yapabilir, böylece ürünlerinizin maliyetini düşürebilirsiniz. 2:1 adım sistemde ciltlerin görüntüsü ve kalitesi bozulmadan loop sayısı azaltılabilir.

Çift halkalı tel spiral raporlar, kitaplar, araştırmalar, satış sunumları, yemek kitapları ve takvimler için mükemmel bir çözümdür. Tel spirali ile uyumlu bir cilt kapağı ile ciltlenmiş dökümanlar etkileyici bir sunum oluşturmanıza yardımcı olur.

Mevcut Renkler

Beyaz, Siyah, Şeffaf, Kalaylı, Kırmızı, Sarı, Kahverengi, Gri, Mavi, Bakır, Yeşil, Metalik Yeşil, Metalik Mavi, Metalik Kırmızı ve Altın

3:1 ADIM TEL SPİRAL BOBİN

3:1 Adımın Özellikleri :
Çift halkalı tel spiraller ciltleme ve isteğe özel baskılar için de uygundur. adım çift halkalı tel spiraller hem bobin hem de ebatlı olarak mevcuttur. 3:1 adım sistemde, 1″ de (2.54 cm) 3 halka bulunmaktadır.

3:1 adım sistemi broşürler, takvimler vb. ürünler için son derece uygundur. Halka sayısı, cilt incelikleri ve cilt çapları aşağıdaki listede görülmektedir.

Mevcut Renkler

Beyaz, Siyah, Şeffaf, Kalaylı, Kırmızı, Sarı, Kahverengi, Gri, Mavi, Bakır, Yeşil, Metalik Mavi, Metalik Kırmızı ve Altın.

Yol Tarifi Al
Telefon Hattı