HM 5000

Manuel selefon (PP, PE, kağıt)laminasyonun da her tür floklama ve yapıştırma işlerinde amonyakla koyulaştırılarak kullanılır.

HM 6000

Tek komponent olarak otomatik ve yarı otomatik makinelerde kullanılır. Köpük oluşumuna izin vermez ve istenen yüksek hızlarda rahatlıkla çalışma kolaylığı sağlar.

HMK 3

Kağıdı selefona yapıştırmak amacıyla kullanılan elastik yapıştırıcıdır. Kağıt ve paketleme kağıtlarında laklı ve baskılı malzemelerde çok iyi sonuçlar verir.

HMKS (Kulak Tutkalı)

Kağıdı selefona yapıştırmak amacıyla kullanılan elastik yapıştırıcıdır. Kağıt ve paketleme kağıtlarında laklı ve baskılı malzemelerde çok iyi sonuçlar verir.

HM 200 (Klasöt Kaplama Tutkalı)

Selefon laminasyon işlemlerinin yanında özellikle cilt bezi ve klasör kaplama uygulamaları için üstün yapıştırma özelliğine sahiptir.

Köpük Kesiciler

Kütle veya yüzey uygulamaları, ve hamur hazırlama için ihtiyaç duyulan tüm köpük kesiciler:

– Su Bazlı Köpük Kesiciler
– Yağ Bazlı Köpük Kesiciler
– Silikon Bazlı Köpük Kesiciler

Amonyak

Amonyak, sağlıktan sanayiye kadar geniş bir alanda kullanılan, gübre ve asit üretiminin başaktörü olan bir gazdır.
Amonyak; gaz, tuz ve çözelti olarak kullanımı çok yaygın maddeler arasında yer alıyor. Bazı formlarının sağlığa zararlı olmasına karşın insan sağlığı için birçok faydası bulunan, asitlerin üretilmesinde başrol oynayan amonyak, endüstride ve gübre üretiminde yaygın olarak kullanılıyor. Halk arasında “nişadır” olarak bilinen tuz, aslında amonyum klorür bileşiğidir.

Merdane Silici

Kurumuş ve yapışmış tutkalı merdane ve makinadan manuel olarak silme yordamı ile arındırmak için kullanılan yardımcı kimyasaldır.

Yol Tarifi Al
Telefon Hattı